Світла пам'ять

08.01.2021 16:03

Шановні колеги!

    На превеликий жаль в святий день Різдва Христового ми зі щирою скорботою та болем в серці віддаємо всю шану та повагу нашому товаришу, вірному другу, видатному вченому, самовідданому вчителю та наставнику і просто прекрасній добрій жінці – Тетяні Андріївні Денисовій.

    В народі побутує думка, що в такі святі дні Всевишній забирає найкращих, шануючи їх за добрі справи на цьому світі. Вони переходять на інший астральний шлях високої надлюдської мудрості та суті, залишаючи після себе зіркові стежки, що продовжують жити, творити, наслідуючи свого вчителя.

    Вона була авторитетним вченим, добре знаним не лише в Україні, але і далеко за її межами, визнаним фахівцем високого рівня – доктором юридичних наук, професором, заслуженим юристом України, активним членом президій Кримінологічної асоціації України та ГО «Всеукраїнська асоціація кримінального права».

    Займаючи високі керівні посади і будучи принциповим, суворим, але справедливим керівником, при цьому вона була безмежно доброю, порядною, скромною, співчуваючою та за все переживаючою жінкою з великої літери, яка по-материнськи ставилась до своїх учнів, колег, підлеглих.

    Її внутрішня сила, стальний стрижень допомагали тривалий час боротися з хворобою, але на превеликий жаль, вона виявилась сильнішою … і на Різдво перестало битися велике щире серце Тетяни Андріївни. 

    В нашій пам’яті вона залишиться талановитим вченим, вчителем за покликом душі, а не посадою, взірцем плодотворної та цілеспрямованої співпраці представників кримінологічної думки різних наукових шкіл та поглядів, безмірно відданим та наполегливим дослідником на нелегкому та тернистому шляху наукового пошуку.

 

Від імені та за дорученням

Кримінологічної асоціації України 

Олексій ЛИТВИНОВ