Новини

ОПУБЛІКОВАНО ЗБІРНИК № 1 (18) 2018

15.05.2018 23:34

 


 

 

Вийшов друком збірник наукових праць

«Вісник Кримінологічної асоціації України» № 1 (18) 2018.

 

Вісник Кримінологічної асоціації України: зб. наук. пр. Харків: ХНУВС, 2018. № 1 (18). 206 с.

 

  завантажити  

 

 

 

Всеукраїнська науково-практична конференція «Фонові для злочинності явища: запобігання та протидія»

27.04.2018 19:04

    У Харківському національному університеті внутрішніх справ за сприяння Кримінологічної асоціації України проведено Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Фонові для злочинності явища: запобігання та протидія». У роботі конференції взяли участь представники Харківського національного університету внутрішніх справ, Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Національної академії внутрішніх справ, Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, Інституту вивчення проблем злочинності імені академіка В. В. Сташиса Національної академії правових наук України та інших закладів вищої освіти.

    Із вступним словом та доповіддю за темою «Самогубства в Україні: причини та протидія» виступив Ректор університету, Заслужений юрист України, доктор юридичних наук, доцент, генерал поліції третього рангу Сокуренко Валерій Васильович.

    Серед учасників конференції були прокурор Харківської області, Заслужений юрист України, кандидат юридичних наук, державний радник юстиції 2 класу Данильченко Юрій Броніславович (тема доповіді: «Агресивні дискурсивні практики як фонові для тероризму в Україні явища»), президент Кримінологічної асоціації України, Заслужений юрист України, академік Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, професор, генерал-полковник міліції Бандурка Олександр Маркович (тема доповіді: «Дитячі самогубства – новітня загроза здоров’ю нації»), Заслужений юрист України, член-кореспондент Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, професор, генерал-полковник міліції Гусаров Сергій Миколайович, завідувач кафедри кримінального права і кримінології факультету №1 Харківського національного університету внутрішніх справ, заслужений працівник освіти України, доктор юридичних наук, професор Литвинов Олексій Миколайович (тема доповіді «Політика як криміногенний фактор») та інші науковці.

Тези доповідей учасників конференції увійшли до збірки наукових праць – Збірник тез доповідей Всеукраїнської науково-практичної конференції.

Офіційний сайт Харківського національного університету внутрішніх справ

Привітання

17.03.2018 08:15

Правління Кримінологічної асоціації України

вітає колектив кафедри кримінального права і кримінології факультету № 1

Харківського національного університету внутрішніх справ та особисто

Олексія Миколайовича Литвинова з перемогою у

Всеукраїнському конкурсі на краще правниче видання (2018 р.), у таких номінаціях:

 Довідкові видання (Українська кримінологічна енциклопедія) – І місце 

Навчальні посібники (Кваліфікація злочинів у діяльності Національної поліції України) – І місце

Періодичні видання (Вісник Кримінологічної асоціації України) – І місце

Монографії (Бандурка І. О. Кримінально-правовий захист дитинства в Україні) – ІІ місце

 

Офіційний сайт Харківського національного університету внутрішніх справ

ДО УВАГИ АВТОРІВ!

21.02.2018 06:33

У зв'язку зі змінами у складі редакційної колегії Вісника Кримінологічної асоціації України, обов'язки відповідального секретаря редколегії покладено на кандидата юридичних наук

 

Сідей Олену Валеріївну

ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ – 80-РІЧЧЯМ від ДНЯ НАРОДЖЕННЯ!!!

24.04.2017 00:17

Вельмишановний Олександре Марковичу!

 

    У цей весняний день прийміть найщиріші вітання з Вашим славетним ювілеєм! Досить складно знайти слова, за допомогою яких можна б було передати всі ті почуття, що нас переповнюють при згадці про Вас. Ми всі поважаємо Вас, захоплюємося Вашим талантом вченого, викладача, наставника і керівника, Вашою мудрістю, щирістю, щедрістю, людяністю і доброзичливістю, і пишаємося Вашими здобутками. Вас сміливо можна назвати Людиною з великої літери. 

   А все почалося на чудовій і казково прекрасній черкаській землі – батьківщині Великого Тараса, де Вам випало щастя народитися. Як гідний син Ви кожною клітинкою свого єства увібрали в себе неповторну красу цього краю, мужність, мудрість, нескореність, сміливість і силу духу його людей, відданість і любов до рідного краю і України. Усе це живило Вас і надихало на працю в ім’я рідної землі, добробуту і спокою українського народу, служіння якому стало справою Вашого життя. 

    Ви пройшли нелегкий шлях від слідчого до керівника високого рівня, проходячи службу в різних підрозділах органів внутрішніх справ. Однак, незалежно від того, де і на якій посаді працювали, Ви завжди вирізнялися високою вимогливістю, перш за все, до себе і до підлеглих, професіоналізмом і глибоким почуттям відповідальності за доручену справу. Ви були готові в будь-яку мить і за будь-яких обставин простягти руку людині, яка переживала скрутні хвилини, допомагали їй повірити у свої сили, оскільки сприймали чужий біль як власний. І мало значення тільки те, що Ви бачили передусім людину, яка потребувала Вашої участі. Саме Ваша любов до людей породжує те нереальне тяжіння, що не можна пояснити ніякими законами фізики. Безмежна відданість людям, сім’ї, своїй роботі були джерелом енергії, натхнення, завдяки цьому Ви і змогли досягти ней­мовірних висот.

    Нині Ви – доктор юридичних наук, професор, академік Національної академії правових наук України, заслужений юрист України, президент Кримінологічної асоціації України, засновник і багаторічний ректор Харківського національного університету внутрішніх справ, Почесний доктор Академії поліції Латвійської Республіки, Почесний доктор Вищої школи поліції Республіки Польща, Почесний доктор Харківського національного університету внутрішніх справ, Почесний доктор Академії поліції «Штефан чел Маре» МВС Республіки Молдова, лауреат звання «Лицар честі», член Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України тощо. Ви є автором більш, ніж півтисячі наукових, навчальних, публіцистичних і художніх творів. Вас вважають одним із батьків Української незалежності, оскільки Ви брали участь у розробці Декларації про державний суверенітет України, Акта проголошення незалежності України, сотні законопроектів. Батьківщина визнала Ваші заслуги, відзначивши численними державними та відомчими нагородами. Під Вашим науковим керівництвом ціла плеяда науковців захистила докторські і кандидатські дисертації.

    Здобутки Ваші величні та надзвичайні, у багатьох від усвідомлення масштабів і кількості захоплює подих, бо дуже важко навіть уявити, як, здавалося б, звичайна людина змогла це все втілити в життя, тобто як вдалося охопити неосяжне. Ви змогли, тому що Ви – незвичайні. Ви завжди вірили в перемогу, Ваш оптимізм, уміння нестандартно і сміливо мислити, Ваш талант великого вченого, стратега і тактика відкривав нові обрії, Ви вели нас вперед до нових невідомих горизонтів, випереджаючи час, ставлячи нові зухвалі завдання і допомагаючи їх вирішувати. Ви щиро раділи досягненням і успіхам всіх, хто Вас оточує, – колег, підлеглих, студентів, здобувачів, вчених. Тому зараз неможливо хоча б приблизно назвати кількість тих, хто Вас вітає, пам’ятає, дякує Вам, для кого Ви – взірець гідності і простоти, принциповості і доступності, гармонії слова і діла, працелюбності і працездатності, вимогливості і чуйності, людяності і небайдужості, безмірної відданості своїй справі.

    Щиро і сердечно вітаємо Вас, вельмишановний Олександре Марковичу, із Днем народження! Зичимо Вам творчих успіхів і натхнення, втілення всіх задумів і здійснення найзаповітніших мрій, родинного тепла і любові, миру і злагоди в сім’ї і в нашій Україні.

 

    З повагою

 

Редакційна колегія збірника наукових праць

«Вісник Кримінологічної асоціації України»

 

Зображено: 26 - 30 з 48
<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8 >>