Новини

The 19th Cross-border Crime Colloquium – Combatting Cross-border Crime in East- and West-Europe Borders

20.06.2018 17:59

     У Харківському національному університеті внутрішніх справ з 17 по 19 червня 2018 року було проведено 19-й Колоквіум з транскордонної злочинності: The 19th Cross-border Crime Colloquium – Combatting Cross-border Crime in East- and West-Europe Borders. Мова конференції – англійська (виключно).

     Захід проводився Харківським національним університетом внутрішніх справ (науково-дослідною лабораторією з проблем протидії злочинності) спільно з Кримінологічною асоціацією України, Університетом Утрехту (Нідерланди), Університетом Північної Умбрії в Нью-Каслі та Бізнес Школою Нью-Каслу (Великобританія), Університетом Тісайд (Великобританія), Центром досліджень кримінальних ринків та організованої злочинності (Великобританія), Джон-Джей Коледжем Кримінальної Юстиції у Нью-Йорку (США).

     Серед учасників колоквіуму були представники:

  • Великобританії – Кембридж (Англія Раскін Університет), Манчестер (Університет Манчестеру), Нью Кастл (Університети Норсумбрія та Тісайд), Ессекс (Університет Ессексу).
  • Нідерландів – університети Утрехту та Тілбургу, дослідницький центр Екоріс.
  • Чехії – Прага, інститут Кримінології та соціальної превенції.
  • Словенії – університет Любляни.
  • США – Каліфорнійський університет Девіс, Джон-Джей Коледж Кримінальної Юстиції у Нью-Йорку.

     Українські вчені виступили з доповідями: «Корупція в повсякденному житті Українців», «Аналіз криміногенних ризиків від нерегулярної міграції в умовах збройного конфлікту в Україні», «Щорічний моніторинг Публічної безпеки та довіри до поліції як крок до втілення моделі комьюніті полісінг в Україні», «Інформаційні технології у механізмах злочинів під час передвиборчої кампанії», «Проблема злочинів ненависті у трансграничному вимірі», «Етно-релігійний тероризм: концепції, тенденції, фактори та шляхи протидії», «Свобода слова у контексті гібридної війни: кримінально-правовий аспект», а також було презентовано попередні результати науково-дослідного проекту «Реформа національної поліції України: проблеми імплементації».

     Закордонними учасниками були здійснені наступні доповіді: «Результати політики проти відмивання грошей: амбіції та реальність», «Молдова: маленька країна – велика проблема! Корупція та шляхи її подолання», «Переосмислення процесів нелегальної міграції: кейс Лесбосу», «Динаміка ринку трудової експлуатації: кейс продуктового ринку Великобританії», «Злочинність, яку фінансує держава: кейс нелегальних в’єтнамських мігрантів у Німеччині та Великобританії», «Сучасне рабство у Великобританії: національні та міжнародні стратегії протидії», «Організована злочинність в Європі – старі та нові підозрювані», «Аналіз соціальних мереж – кейс виявлення організованих злочинних угрупувань, що торгують зброєю з ісламськими терористами (дослідження компанії Екоріс)», «Організована злочинність в Німеччині: патерни та тренди», «Кримінальні мультинаціональні синдикати», «Від нецивілізованої поведінки до організованої злочинності – реальність превенції в Євросоюзі», «Тероризм, нелегальна міграція та організована злочинність в сучасній Європі – час нової гібридної війни», «Південноафриканські нелегальні видобувачі золота Зама-Зама», «Корпоративна соціальна відповідальність як маска для мультинаціональних (нафтових) компаній».

     Наступного року колоквіум буде проведено в університеті Утрехту (Нідерланди), від господаря наступного заходу було отримано запрошення на участь в 20-му ювілейному колоквіумі з транскордонної злочинності. Учасники відмітили високий науковий та організаційний рівень проведеного колоквіуму та висловили подяку ректорові ХНУВС за надану можливість ознайомитись з Українською поліцеїстикою та кримінологією.

 

Офіційний сайт Харківського національного університету внутрішніх справ

Веб-сайт колоквіуму

Привітання

25.05.2018 19:43

За прояв наукового та творчого потенціалу, досягнення у науковій діяльності, плідну співпрацю з Кримінологічною асоціацією України та з нагоди 20 річчя Кримінологічної асоціації України, правління Кримінологічної асоціації України нагородило грамотами і подяками членів наукового грутка кафедри кримінального права і кримінології факультету №  1:

Ярославу Андріївну Долинну (курсанта групи Ф1-301),

Олену Юріївну Задніпровську (курсанта групи Ф1-302) та 

Олександра Олександровича Пихтіна (курсанта групи Ф1-301).

 

Ювілей КАУ - 20 років

25.05.2018 08:00

 


 

 

 

Редакційна колегія Вісника Кримінологічної асоціації України в особі заступника головного редактора, доктора юридичних наук, професора, заслуженого працівника освіти України 
Литвинова Олексія Миколайовича
щиро вітає правління Кримінологічної асоціації, її членів та науковців України з ювілеєм -


20 річчям Кримінологічної асоціації України

Офіційний сайт Харківського національного університету внутрішніх справ

ОПУБЛІКОВАНО ЗБІРНИК № 1 (18) 2018

15.05.2018 23:34

 


 

 

Вийшов друком збірник наукових праць

«Вісник Кримінологічної асоціації України» № 1 (18) 2018.

 

Вісник Кримінологічної асоціації України: зб. наук. пр. Харків: ХНУВС, 2018. № 1 (18). 206 с.

 

  завантажити  

 

 

 

Всеукраїнська науково-практична конференція «Фонові для злочинності явища: запобігання та протидія»

27.04.2018 19:04

    У Харківському національному університеті внутрішніх справ за сприяння Кримінологічної асоціації України проведено Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Фонові для злочинності явища: запобігання та протидія». У роботі конференції взяли участь представники Харківського національного університету внутрішніх справ, Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Національної академії внутрішніх справ, Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, Інституту вивчення проблем злочинності імені академіка В. В. Сташиса Національної академії правових наук України та інших закладів вищої освіти.

    Із вступним словом та доповіддю за темою «Самогубства в Україні: причини та протидія» виступив Ректор університету, Заслужений юрист України, доктор юридичних наук, доцент, генерал поліції третього рангу Сокуренко Валерій Васильович.

    Серед учасників конференції були прокурор Харківської області, Заслужений юрист України, кандидат юридичних наук, державний радник юстиції 2 класу Данильченко Юрій Броніславович (тема доповіді: «Агресивні дискурсивні практики як фонові для тероризму в Україні явища»), президент Кримінологічної асоціації України, Заслужений юрист України, академік Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, професор, генерал-полковник міліції Бандурка Олександр Маркович (тема доповіді: «Дитячі самогубства – новітня загроза здоров’ю нації»), Заслужений юрист України, член-кореспондент Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, професор, генерал-полковник міліції Гусаров Сергій Миколайович, завідувач кафедри кримінального права і кримінології факультету №1 Харківського національного університету внутрішніх справ, заслужений працівник освіти України, доктор юридичних наук, професор Литвинов Олексій Миколайович (тема доповіді «Політика як криміногенний фактор») та інші науковці.

Тези доповідей учасників конференції увійшли до збірки наукових праць – Збірник тез доповідей Всеукраїнської науково-практичної конференції.

Офіційний сайт Харківського національного університету внутрішніх справ

Зображено: 26 - 30 з 51
<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8 >>