Новини

ОПУБЛІКОВАНО ЗБІРНИК № 2 (19) 2018

17.12.2018 18:28

 


 

 

Вийшов друком збірник наукових праць

«Вісник Кримінологічної асоціації України» № 2 (19) 2018.

 

Вісник Кримінологічної асоціації України: зб. наук. пр. Харків: ХНУВС, 2018. № 2 (19). 262 с.

 

 завантажити 

 

 


 

 

Вийшов друком збірник наукових праць

«Вісник Кримінологічної асоціації України» № 1 (18) 2018.

 

Вісник Кримінологічної асоціації України: зб. наук. пр. Харків: ХНУВС, 2018. № 1 (18). 206 с.

 

завантажити

 

 

 

Кримінологія. Академічний курс.

29.07.2018 07:43
  Опубліковано Академічний курс кримінології, підготовлений колективом авторів за загальною редакцією завідувача кафедри кримінального права і кримінології Харківського національного університету внутрішніх справ доктора юридичних наук, професора, заслуженого працівника освіти Олексія Литвинова.

У академічному курсі на основі сучасних наукових підходів до структури та змісту кримінологічних знань розглядаються предмет, система, методологія та історія кримінології, а також завдання й перспективи її розвитку. Аналіз злочинності, причин та умов учинення злочинів здійснюється стосовно конкретних їх видів і через призму організації та здійснення різних форм кримінологічного забезпечення, координації, моніторингу, прогнозування та планування протидії. Крім цього, розглядаються кримінологічні характеристики окремих видів злочинності та фонових для злочинності явищ, а також визначаються основні напрями, суб’єкти і різновиди кримінально-превентивної діяльності.
Академічний курс стане в нагоді курсантам і студентам вищих навчальних закладів юридичного профілю, викладачам, аспірантам та ад’юнктам, науковцям і практичним працівникам, а також широкому колу читачів, які цікавляться проблематикою протидії злочинності.
 

Офіційний сайт Харківського національного університету внутрішніх справ

The 19th Cross-border Crime Colloquium – Combatting Cross-border Crime in East- and West-Europe Borders

20.06.2018 17:59

     У Харківському національному університеті внутрішніх справ з 17 по 19 червня 2018 року було проведено 19-й Колоквіум з транскордонної злочинності: The 19th Cross-border Crime Colloquium – Combatting Cross-border Crime in East- and West-Europe Borders. Мова конференції – англійська (виключно).

     Захід проводився Харківським національним університетом внутрішніх справ (науково-дослідною лабораторією з проблем протидії злочинності) спільно з Кримінологічною асоціацією України, Університетом Утрехту (Нідерланди), Університетом Північної Умбрії в Нью-Каслі та Бізнес Школою Нью-Каслу (Великобританія), Університетом Тісайд (Великобританія), Центром досліджень кримінальних ринків та організованої злочинності (Великобританія), Джон-Джей Коледжем Кримінальної Юстиції у Нью-Йорку (США).

     Серед учасників колоквіуму були представники:

  • Великобританії – Кембридж (Англія Раскін Університет), Манчестер (Університет Манчестеру), Нью Кастл (Університети Норсумбрія та Тісайд), Ессекс (Університет Ессексу).
  • Нідерландів – університети Утрехту та Тілбургу, дослідницький центр Екоріс.
  • Чехії – Прага, інститут Кримінології та соціальної превенції.
  • Словенії – університет Любляни.
  • США – Каліфорнійський університет Девіс, Джон-Джей Коледж Кримінальної Юстиції у Нью-Йорку.

     Українські вчені виступили з доповідями: «Корупція в повсякденному житті Українців», «Аналіз криміногенних ризиків від нерегулярної міграції в умовах збройного конфлікту в Україні», «Щорічний моніторинг Публічної безпеки та довіри до поліції як крок до втілення моделі комьюніті полісінг в Україні», «Інформаційні технології у механізмах злочинів під час передвиборчої кампанії», «Проблема злочинів ненависті у трансграничному вимірі», «Етно-релігійний тероризм: концепції, тенденції, фактори та шляхи протидії», «Свобода слова у контексті гібридної війни: кримінально-правовий аспект», а також було презентовано попередні результати науково-дослідного проекту «Реформа національної поліції України: проблеми імплементації».

     Закордонними учасниками були здійснені наступні доповіді: «Результати політики проти відмивання грошей: амбіції та реальність», «Молдова: маленька країна – велика проблема! Корупція та шляхи її подолання», «Переосмислення процесів нелегальної міграції: кейс Лесбосу», «Динаміка ринку трудової експлуатації: кейс продуктового ринку Великобританії», «Злочинність, яку фінансує держава: кейс нелегальних в’єтнамських мігрантів у Німеччині та Великобританії», «Сучасне рабство у Великобританії: національні та міжнародні стратегії протидії», «Організована злочинність в Європі – старі та нові підозрювані», «Аналіз соціальних мереж – кейс виявлення організованих злочинних угрупувань, що торгують зброєю з ісламськими терористами (дослідження компанії Екоріс)», «Організована злочинність в Німеччині: патерни та тренди», «Кримінальні мультинаціональні синдикати», «Від нецивілізованої поведінки до організованої злочинності – реальність превенції в Євросоюзі», «Тероризм, нелегальна міграція та організована злочинність в сучасній Європі – час нової гібридної війни», «Південноафриканські нелегальні видобувачі золота Зама-Зама», «Корпоративна соціальна відповідальність як маска для мультинаціональних (нафтових) компаній».

     Наступного року колоквіум буде проведено в університеті Утрехту (Нідерланди), від господаря наступного заходу було отримано запрошення на участь в 20-му ювілейному колоквіумі з транскордонної злочинності. Учасники відмітили високий науковий та організаційний рівень проведеного колоквіуму та висловили подяку ректорові ХНУВС за надану можливість ознайомитись з Українською поліцеїстикою та кримінологією.

 

Офіційний сайт Харківського національного університету внутрішніх справ

Веб-сайт колоквіуму

Привітання

25.05.2018 19:43

За прояв наукового та творчого потенціалу, досягнення у науковій діяльності, плідну співпрацю з Кримінологічною асоціацією України та з нагоди 20 річчя Кримінологічної асоціації України, правління Кримінологічної асоціації України нагородило грамотами і подяками членів наукового грутка кафедри кримінального права і кримінології факультету №  1:

Ярославу Андріївну Долинну (курсанта групи Ф1-301),

Олену Юріївну Задніпровську (курсанта групи Ф1-302) та 

Олександра Олександровича Пихтіна (курсанта групи Ф1-301).

 

Ювілей КАУ - 20 років

25.05.2018 08:00

 


 

 

 

Редакційна колегія Вісника Кримінологічної асоціації України в особі заступника головного редактора, доктора юридичних наук, професора, заслуженого працівника освіти України 
Литвинова Олексія Миколайовича
щиро вітає правління Кримінологічної асоціації, її членів та науковців України з ювілеєм -


20 річчям Кримінологічної асоціації України

Офіційний сайт Харківського національного університету внутрішніх справ

Зображено: 21 - 25 з 48
<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>