Новини

ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ – 80-РІЧЧЯМ від ДНЯ НАРОДЖЕННЯ!!!

24.04.2017 00:17

Вельмишановний Олександре Марковичу!

 

    У цей весняний день прийміть найщиріші вітання з Вашим славетним ювілеєм! Досить складно знайти слова, за допомогою яких можна б було передати всі ті почуття, що нас переповнюють при згадці про Вас. Ми всі поважаємо Вас, захоплюємося Вашим талантом вченого, викладача, наставника і керівника, Вашою мудрістю, щирістю, щедрістю, людяністю і доброзичливістю, і пишаємося Вашими здобутками. Вас сміливо можна назвати Людиною з великої літери. 

   А все почалося на чудовій і казково прекрасній черкаській землі – батьківщині Великого Тараса, де Вам випало щастя народитися. Як гідний син Ви кожною клітинкою свого єства увібрали в себе неповторну красу цього краю, мужність, мудрість, нескореність, сміливість і силу духу його людей, відданість і любов до рідного краю і України. Усе це живило Вас і надихало на працю в ім’я рідної землі, добробуту і спокою українського народу, служіння якому стало справою Вашого життя. 

    Ви пройшли нелегкий шлях від слідчого до керівника високого рівня, проходячи службу в різних підрозділах органів внутрішніх справ. Однак, незалежно від того, де і на якій посаді працювали, Ви завжди вирізнялися високою вимогливістю, перш за все, до себе і до підлеглих, професіоналізмом і глибоким почуттям відповідальності за доручену справу. Ви були готові в будь-яку мить і за будь-яких обставин простягти руку людині, яка переживала скрутні хвилини, допомагали їй повірити у свої сили, оскільки сприймали чужий біль як власний. І мало значення тільки те, що Ви бачили передусім людину, яка потребувала Вашої участі. Саме Ваша любов до людей породжує те нереальне тяжіння, що не можна пояснити ніякими законами фізики. Безмежна відданість людям, сім’ї, своїй роботі були джерелом енергії, натхнення, завдяки цьому Ви і змогли досягти ней­мовірних висот.

    Нині Ви – доктор юридичних наук, професор, академік Національної академії правових наук України, заслужений юрист України, президент Кримінологічної асоціації України, засновник і багаторічний ректор Харківського національного університету внутрішніх справ, Почесний доктор Академії поліції Латвійської Республіки, Почесний доктор Вищої школи поліції Республіки Польща, Почесний доктор Харківського національного університету внутрішніх справ, Почесний доктор Академії поліції «Штефан чел Маре» МВС Республіки Молдова, лауреат звання «Лицар честі», член Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України тощо. Ви є автором більш, ніж півтисячі наукових, навчальних, публіцистичних і художніх творів. Вас вважають одним із батьків Української незалежності, оскільки Ви брали участь у розробці Декларації про державний суверенітет України, Акта проголошення незалежності України, сотні законопроектів. Батьківщина визнала Ваші заслуги, відзначивши численними державними та відомчими нагородами. Під Вашим науковим керівництвом ціла плеяда науковців захистила докторські і кандидатські дисертації.

    Здобутки Ваші величні та надзвичайні, у багатьох від усвідомлення масштабів і кількості захоплює подих, бо дуже важко навіть уявити, як, здавалося б, звичайна людина змогла це все втілити в життя, тобто як вдалося охопити неосяжне. Ви змогли, тому що Ви – незвичайні. Ви завжди вірили в перемогу, Ваш оптимізм, уміння нестандартно і сміливо мислити, Ваш талант великого вченого, стратега і тактика відкривав нові обрії, Ви вели нас вперед до нових невідомих горизонтів, випереджаючи час, ставлячи нові зухвалі завдання і допомагаючи їх вирішувати. Ви щиро раділи досягненням і успіхам всіх, хто Вас оточує, – колег, підлеглих, студентів, здобувачів, вчених. Тому зараз неможливо хоча б приблизно назвати кількість тих, хто Вас вітає, пам’ятає, дякує Вам, для кого Ви – взірець гідності і простоти, принциповості і доступності, гармонії слова і діла, працелюбності і працездатності, вимогливості і чуйності, людяності і небайдужості, безмірної відданості своїй справі.

    Щиро і сердечно вітаємо Вас, вельмишановний Олександре Марковичу, із Днем народження! Зичимо Вам творчих успіхів і натхнення, втілення всіх задумів і здійснення найзаповітніших мрій, родинного тепла і любові, миру і злагоди в сім’ї і в нашій Україні.

 

    З повагою

 

Редакційна колегія збірника наукових праць

«Вісник Кримінологічної асоціації України»

 

ВІТАЄМО ЗІ СВЯТОМ!

16.04.2017 00:00

  У цей благословенний час дозвольте щиро привітати Вас зі святом світлого Христового воскресіння!!!

  Святий Великдень несе нам довгоочікувану радість перемоги Сина Божого, дарує надію та впевненість у завтрашньому дні, поселяє спокій у серцях, укріпляє віру та живить душу.

  Тож нехай Божа милість та благословення оросять Ваше життя, а мир, любов та злагода запанують у Вашій оселі.

 Зичимо Вам гарного настрою, відмінного здоров’я, сімейного затишку, незмінного успіху та здійснення усіх задумів!

 

 

ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ!

13.03.2017 00:10

 Редакція збірника запрошує до плідної співпраці науковців, правоохоронців-практиків, здобувачів, ад’юнктів, аспірантів, слухачів, курсантів та студентів, а також всіх тих, хто цікавиться проблемами реформування кримінальної юстиції. 

     Статті до Вісника Кримінологічної асоціації України № 2 (16) 2017 приймаються до 15 червня 2017 року.

ВІТАЄМО ЗІ СВЯТОМ!

07.03.2017 06:13

ЛЮБІ ЖІНКИ!

 Прийміть щирі вітання з Міжнародним жіночим днем 8 Березня! 

     Жінка завжди - втілення турботи, справедливості та милосердя, уособлення тепла і затишку, джерело натхнення. Завдяки вам вирішуються найскладніші конфлікти, відбуваються подвиги, триває життя на землі.

     Сьогодні ви берете активну участь у всіх сферах життя, вносите неоціненний вклад у розвиток правової науки та всієї країни. Ми, чоловіки, віддаємо належне вашій освіченості, енергійності, підприємливості, силі волі та схиляємося перед вашою добротою, чуйністю, щедрістю душі, розумінням і готовністю пожертвувати всім заради спокою і благополуччя своїх рідних і близьких.

     У цей святковий день бажаємо вам здоров'я, миру і любові, щастя і радості, квітів і посмішок. Зі святом!!!

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ!

27.02.2017 09:15

    Кримінологічна асоціація України підвела підсумки конкурсу статей, опублікованих у збірнику наукових праць «Вісник Кримінологічної асоціації України» з кримінального, кримінально-виконавчого права та кримінології у 2016 році та визначила переможців.

         

          

У номінації «Актуальні теоретичні та прикладні проблеми кримінального права»:

- дипломом I ступеня за наукову статтю «СКЛАДНІ СУЧАСНІ ПРОЦЕСИ ІНТЕГРАЦІЇ МІЖНАРОДНОГО, ЗАРУБІЖНОГО ТА НАЦІОНАЛЬНОГО ЗАКОНОДАВСТВ» нагороджено доктора юридичних наук, професора, член-кореспондента Національної академії правових наук України, заслуженого діяча науки і техніки України, віце-президента Кримінологічної асоціації України, вченого секретаря Південного регіонального наукового центру Національної академії правових наук України Стрельцова Євгена Львовича;

- дипломом II ступеня за наукову статтю «ФІЛОСОФСЬКО-ПРАВОВІ КАТЕГОРІЇ ПРИ ВИЗНАЧЕННІ ПОНЯТТЯ ПОКАРАННЯ» нагороджено доктора юридичних наук, професора, заслуженого юриста України, професора кафедри кримінального, кримінально-виконавчого права та кримінології Академії Державної пенітенціарної служби Денисову Тетяну Андріївну;

- дипломом III ступеня за наукову статтю «ДИФЕРЕНЦІАЦІЯ КРИМІНАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ: ПОНЯТТЯ ТА ЗМІСТ» нагороджено кандидата юридичних наук, доцента, доцента кафедри кримінального права та кримінології факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Примаченка Віталія Федоровича.

 

У номінації «Сучасні теоретичні та прикладні проблеми кримінології»:

- дипломом I ступеня за наукову статтю «ЗАВДАННЯ ВІТЧИЗНЯНОЇ КРИМІНОЛОГІЇ В УМОВАХ ЗАГОСТРЕННЯ КРИМІНОГЕННОЇ СИТУАЦІЇ В УКРАЇНІ» нагороджено доктора юридичних наук, старшого наукового співробітника, заступника директора з наукової роботи Науково-дослідного інституту вивчення проблем злочинності імені академіка В. В. Сташиса Національної академії правових наук України Батиргареєву Владиславу Станіславівну;

- дипломом II ступеня за наукову статтю «КУЛЬТУРНІ ФАКТОРИ ОЦІНОК ПОЛІТИЧНИХ ЗЛОЧИНІВ У МІЖНАРОДНОМУ ВИМІРІ» нагороджено доктора юридичних наук, доцента, доцента кафедри кримінального права і кримінології факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Орлова Юрія Володимировича;

- дипломом III ступеня за наукову статтю «МУЛЬТИКРИТЕРІАЛЬНА ТАКСОНОМІЯ КРИМІНОЛОГІЧНИХ ЗНАНЬ» нагороджено кандидата юридичних наук, доцента, доцента кафедри кримінології та кримінально-виконавчого права Національного університету «Одеська юридична академія» Мельничук Тетяну Володимирівну.

 

У номінації «Актуальні  питання кримінально-виконавчого права»:

- дипломом I ступеня за наукову статтю «СИСТЕМА НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ В УСТАНОВАХ ВИКОНАННЯ ПОКАРАНЬ: СУЧАСНИЙ СТАН ТА ШЛЯХИ РЕФОРМУВАННЯ» нагороджено доктора юридичних наук, старшого наукового співробітника, завідуючого відділом дослідження проблем кримінального та кримінально-виконавчого права Науково-дослідного інституту вивчення проблем злочинності імені академіка В. В. Сташиса Національної академії правових наук України Яковець Ірину Станіславівну, кандидата юридичних наук, доцента, доцента кафедри патологічної анатомії, судової медицини та права Вінницького національного медичного університету імені М. І. Пирогова Геля Андрія Павловича;

- дипломом II ступеня за наукову статтю «ОПТИМІЗАЦІЯ ПРАВОВОГО СТАТУСУ ПІДРОЗДІЛІВ ВНУТРІШНЬОЇ БЕЗПЕКИ ДЕРЖАВНОЇ ПЕНІТЕНЦІАРНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ В ЧАСТИНІ ВИКОНАННЯ ОПЕРАТИВНО-РОЗШУКОВОЇ ФУНКЦІЇ» нагороджено доктора юридичних наук, доцента, професора кафедри кримінально-правових дисциплін та судових експертиз Донецького юридичного інституту Міністерства внутрішніх справ України Халимона Сергія Івановича, кандидата юридичних наук, головного наукового співробітника науково-дослідного центру з питань діяльності органів та установ ДПтС України Академії Державної пенітенціарної служби Пузирьова Михайла Сергійовича;

- дипломом III ступеня за наукову статтю «ДИСЦИПЛІНАРНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПЕРСОНАЛУ КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧИХ ІНСПЕКЦІЙ ЗА ФАКТИ ВЧИНЕННЯ ОСОБАМИ, ЩО ПЕРЕБУВАЮТЬ НА ОБЛІКУ, НОВИХ ЗЛОЧИНІВ: ОКРЕМІ АСПЕКТИ» нагороджено старшого інспектора Московського районного відділу кримінально-виконавчої інспекції міста Харкова Управління Державної пенітенціарної служби України в Харківській області Яковця Дмитра Сергійовича.

    З результатами Конкурсу можна ознайомитися на нашому сайті у розділі «Конкурс»-«2016»-«Результати Конкурсу».

          

 

 

Зображено: 11 - 15 з 29
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>