КРИМІНОЛОГІЧНА ТЕРМІНОЛОГІЯ

    До довідника включено терміни, що використовуються вітчизняними та зарубіжними криміналістами для опису кримінально-правових і кримінологічних явищ, тенденцій і феноменів, які зустрічаються у теорії та на практиці.

    Переважна більшість представлених термінів застосовується у навчальній та науковій літературі з кримінального права, кримінології та кримінально-виконавчого права.

    Наведений у довіднику перелік кримінологічних термінів, звичайно, не є вичерпним. Він переважно містить ті дефініції та категорії, що визначають найбільш значущі поняття й ті, що найчастіше використовуються в практичній діяльності. Кожному із них дано визначення необхідне і достатнє як за формою, так і за змістом. Терміни, що складаються з двох або більш слів наводяться, як правило, в звичайному порядку їх вживання.

    Терміни з кримінального права та кримінології розташовані в алфавітному порядку. Для того, щоб знайти відповідний термін зі словника, необхідно обрати літеру на вкладці та здійснити перегляд списку, обравши саме той – що вас цікавить, натиснувши на нього. Якщо вам незручно «вручну» шукати терміни, можна скористатись пошуком по сайту, який допоможе швидко перейти до тієї інформації, яка вас цікавить.